Lightscape

20 grudnia 2017, 15:55, LightscapeSukcesja

Hugh Jackman na Sylwestrze w Sukcesji

Połowa grudnia to okres, kiedy znajomi coraz intensywniej dopytują o sylwestrowe plany. Wielu z nas planuje ten wyjątkowy wieczór z dużym wyprzedzeniem – inni podejmują decyzję często na ostatnią chwilę. Dla tych spóźnialskich, ale także dla osób, które pragną spędzić Sylwestra w nietypowy sposób – Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja przygotowało wraz z najemcami dwie alternatywne propozycje.

 

Zabawa sylwestrowa w Kręgielni

Bowling to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle. Te zaś uchodzą za jedną z najstarszych gier ruchowych na świecie. Choć różnice między tymi odmianami sportu koncentrują się na liczbie kręgli, budowie torów, kul oraz zasadach liczenia punktów, jedno jest pewne – najważniejsza jest dobra zabawa. Właśnie tą zasadą kierowali się organizatorzy Sylwestra w Kręgielni Król Kul. Tego wieczoru uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z najlepszymi graczami z całej Polski! Dla profesjonalistów to dobry moment na spotkanie "poza zawodami". Natomiast dla amatorów bowlingu i dobrej zabawy - świetna impreza towarzyska!

Turniej sylwestrowy rozegrany zostanie w podziale na zawodowców (członków Polskiego Związku Kręglarskiego) i amatorów (m.in. uczestników Amatorskiej Ligi Bowlingowej). Dodatkowo nie zabraknie konkurów z nagrodami, świetnej muzyki, która przyciągnie tancerzy na parkiet oraz całonocnych 20% zniżek na barze. W menu nie zabraknie zestawów sylwestrowych dań i przekąsek.

Rezerwacji miejsc można dokonać pod adresem mailowym kontakt@krolkul.pl lub telefonicznie pod numerem 600-690-730. Koszt imprezy to 95zł od osoby. Dla grup powyżej 6 osób przewidziane są zniżki.

 

Hugh Jackman i Zac Efron „królami rozrywki” w Sukcesji

Kino Helios w Sukcesji zaprasza do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd polskiego i

światowego kina. To wszystko w ramach dwóch maratonów filmowych.

Na początek, o godzinie 21:15, w doskonały nastrój wprowadzą nas: Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „Atak paniki”. 

W zestawie drugim, który rozpocznie się o 21:45, swój udział na ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „Król rozrywki”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój w ramach tego seansu odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie - „Gra o wszystko”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

Dwie tak różne propozycje filmowe to gwarancja dobrej zabawy, która uwieńczona zostanie toastem noworocznym z lampką szampana.

Kino nie prowadzi rezerwacji biletów.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz kilka osiedli mieszkaniowych, oferujących kilka tysięcy lokali. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Za zarządzanie obiektem i wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Real Estate Management Sukcesja Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.