Lightscape

19 grudnia 2017, 14:02, LightscapeSukcesja

Sukcesja z miłości do najmłodszych. Choinkowe spotkanie dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego w Łodzi

Grudzień to nie tylko czas zakupów i przygotowań do Świąt, ale również wyjątkowy czas niesienia pomocy innym. W tym okresie największej uwagi potrzebują osoby starsze, samotne, ale także najmłodsi, którzy na co dzień przebywają poza domem rodzinnym. Dlatego też Sukcesja wraz z markami dostępnymi w Centrum, czyli „Chude Ciacho”, „Stacja Grawitacja”, „Ciach Ciach”, „Świat zabawek” czy „Helios”, już po raz 3 zaangażowała się w organizację spotkania choinkowego „Światełko Nadziei” dla 23 podopiecznych z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi. Na najmłodszych czekała moc atrakcji!

W poniedziałek, 18 grudnia Centrum Handlowo-Rozrywkowe odwiedzili wyjątkowi goście. Najmłodsi z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi już po raz 3 uczestniczyli w specjalnie zorganizowanym przez Sukcesję oraz marki dostępne w centrum, spotkaniu choinkowym.

Występ magika i rozdanie prezentów

18 grudnia o godzinie 14:30 wszystkie dzieci obejrzą występ magika Ronald McDonalda. Po magicznym występie, Święty Mikołaj wręczył wszystkim podopiecznym wyjątkowe prezenty. Jak co roku i tym razem, o zakup upominków, o których marzyły dzieci, zadbały marki zlokalizowane w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja, między innymi sklep „Świat Zabawek” czy fryzjer „Ciach Ciach”.

- Grudzień to nie tylko okres zakupów i przygotowań, ale przede wszystkim czas obdarowywania innych, uśmiechem, dobrym słowem, a także drobnymi upominkami. Cieszymy się, że z każdym rokiem wzrasta liczba marek dostępnych w Sukcesji, które angażują się w pomoc szczególnie potrzebującymi. Dzięki temu mogliśmy sprawić uśmiech na twarzy najmłodszych z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi – mówi Małgorzata Janiec, CH-R Sukcesja.

Gorąca czekolada, trampoliny i seans

To nie koniec atrakcji zorganizowanych dla dzieci z okazji Mikołajek. Sukcesja zadbała również o największych łasuchów. Po wręczeniu prezentów dzieci z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi udały się do cukierni „Chude Ciacho”, gdzie czekała na nich specjalnie przyrządzona gorąca czekolada! Po chwili odpoczynku podopieczni zostali zaproszeni do „Stacji Grawitacji”, gdzie instruktorzy zadbali o dobrą zabawę na trampolinach.

Dzieci uwielbiają bajki, dlatego spotkanie mikołajkowe w Sukcesji zakończył seans w kinie Helios, pt. „Pierwsza Gwiazdka”. Po tak emocjonującym dniu najmłodsi powrócili do Pogotowia Opiekuńczego w Łodzi.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz kilka osiedli mieszkaniowych, oferujących kilka tysięcy lokali. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Za zarządzanie obiektem i wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Real Estate Management Sukcesja Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.