Lightscape

16 listopada 2017, 14:04, LightscapeIdea Hub Łódź

Biznes w ciekawych czasach – warsztaty Design Thinking w łódzkim Idea Hub

Metoda Design Thinking wspiera przedsiębiorców w procesie rozwiązywania problemów dzięki wykorzystaniu potencjału ludzi i ich kreatywności. Już 22 listopada o godzinie 19:00, podczas warsztatów w łódzkim Idea Hub, będzie można zgłębić tajniki tego zyskującego na popularności podejścia. Szkolenie odbędzie w ramach Festiwalu Myślenia Projektowego, a poprowadzi je Beata Michalska-Dominiak.

Jak tworzyć produkty i usługi, których klienci naprawdę potrzebują? W jaki sposób przejść od pomysłu do jego realizacji? Podczas krótkich, intensywnych warsztatów, przedsiębiorcy otrzymają pigułkę wiedzy na temat kreatywnego rozwiązywania problemów swoich klientów. Aby zmaksymalizować efektywność pracy, ćwiczenia będą przeprowadzane w multidyscyplinarnych zespołach.

Warsztaty poprowadzi Beata Michalska-Dominiak, która jest doświadczonym moderatorem Design Thinking, trenerem oraz praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i kierowaniu projektami, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Współtworzy społeczność „Klientocentryczni”, wspierającą procesy transformacji w organizacjach.

Warsztaty są częścią Festiwalu Myślenia Projektowego, odbywającego się w dniach 22-24 listopada. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Celem projektu jest przybliżenie przedsiębiorcom idei Design Thinking.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej warsztaty i spotkania networkingowe z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Uczestnicy mają możliwość czerpania z wiedzy prelegentów oraz nawiązania nowych kontaktów. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja na stronie: https://293055-68.evenea.pl/

Załączniki

jpg, rozmiar: 203 KB
pobierz plik