Aviva

6 września 2017, 10:45, Aviva

Ubezpieczenia Avivy do pożyczek gotówkowych w ING Banku Śląskim

Aviva rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń do pożyczek gotówkowych we współpracy z ING Bankiem Śląskim, w ramach rozwoju zainicjowanej na początku roku współpracy strategicznej.

Ubezpieczenie składa się z dwóch pakietów do wyboru przez klienta w zależności od aktualnych potrzeb. Pakiety zawierają kompleksowy zakres ochrony - od ubezpieczenia na życie, poprzez poważne zachorowania, pobyt w szpitalu, utratę pracy i czasową niezdolność do pracy.

"To ważny krok w zacieśnieniu naszej współpracy, która pozwoli objąć naszą ofertą najistotniejszą część biznesu bancassurance w ING Banku Śląskim. Wypracowana wspólnie z bankiem oferta jest atrakcyjna dla klientów i powinna pozytywie wspierać sprzedaż kredytów gotówkowych" - mówi Andrzej Oślizło, wiceprezes Avivy ds. rozwoju biznesu".

"W Banku ING kierujemy się zasadą, że liczą się ludzie. Wierzymy, że nasze pożyczki pomagają naszym klientom spełniać marzenia. Chcemy też zapewnić naszym klientom ochronę w trudnych sytuacjach. Uważamy, że o bezpieczeństwo finansowe naszych pożyczkobiorców powinni dbać solidni i rzetelni ubezpieczyciele. Aviva, jako jeden z liderów rynku, z pewnością spełnia to kryterium” – mówi Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku odpowiedzialna za kredyty i ubezpieczenia. 

Pierwszym produktem udostępnionym przez Avivę klientom banku było ubezpieczenie podróżne. Od kwietnia polisy kupiło przez internet prawie 2 tysiące klientów banku. 

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie i jest liderem rynku w Wielkiej Brytanii. Obsługuje 34 mln klientów w 16 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza aktywami powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł. Dodatkowe informacje: www.aviva.pl, www.aviva.com