Lightscape

23 sierpnia 2017, 12:46, LightscapeLIGHTSCAPE

Pięcioletnia współpraca Lightscape z PWSZ w Skieniewicach

Agencja Lightscape już piaty rok z rzędu realizuje działania promocyjne wspierające rekrutację PWSZ w Skierniewicach. To jedyna publiczna uczelnia zawodowa w województwie łódzkim.

To kolejna marka, która zaufała Lightscape. Wśród klientów agencji są również m.in.: Grupa Aviva, Expander, Linux Polska, Związek Firm Pośrednictwa Finansowego, marka PONS, Mikomax Smart Office, Łódź Design Festival, międzynarodowy festiwal designu, Idea Bank, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja. Firma współpracowała także np. z Manufakturą, największym centrum handlowo-rozrywkowym w Polsce, Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Uniwersytetem Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie, Fundacją Medicover, Fundacją Aviva czy Wydawnictwem Lektor Klett.

Lightscape to zespół doświadczonych specjalistów, tworzących i wdrażających strategie dla firm i instytucji. Specjalizują się w realizacji zintegrowanych kampanii łączących elementy PR i marketingu, budowaniu wizerunku marki i jej relacji z otoczeniem oraz prowadzeniu efektywnych media relations, komunikacji wewnętrznej i kryzysowej. Dla swoich klientów organizują wydarzenia firmowe i zewnętrzne, tworzą filmy wizerunkowe i korporacyjne, prowadzą też m.in. działania w social media. Pracują dla firm z sektora bankowego, branży finansowej, IT, FMCG, edukacyjnej, rynku nieruchomości, designu i ochrony zdrowia.