Lightscape

17 sierpnia 2017, 12:22, LightscapeSukcesja

Szkolna paka dla uczniaka, czyli Sukcesja rozdaje wyprawki

Połowa sierpnia to znak powoli kończących się wakacji. Chociaż za oknem jest jeszcze ciepło i słonecznie, to najwyższy czas pomyśleć o szkolnej wyprawce. Najmłodsi coraz częściej wspominają o pierwszym dzwonku, a ich rodzice zastanawiają się nad planowaniem zakupów. Sukcesja wychodzi im naprzeciw i oferuje specjalnie przygotowane zestawy przyborów szkolnych. Szkolna paka dla uczniaka, to akcja, w której każdy, kto w dniach od 21 do 27 sierpnia zrobi zakupy za min. 150 zł otrzyma oryginalną i kolorową wprawkę dla swojego dziecka. Ale to nie wszystko, na łodzian czekają również atrakcyjne zniżki i vouchery do Stacji Grawitacji!

Zakup tornistra, książek, zeszytów i innych artykułów papierniczych, to część wrześniowych wydatków wielu Polaków. Chcąc ułatwić i umilić rodzicom ten coroczny obowiązek, CH-R Sukcesja wręczy swoim klientom, przygotowane wyprawki rodem z bajki. W środku, najmłodsi odkryją bawełniany worek, modne, wzorzyste zeszyty oraz przybory do rysowania i pisania. Coś dla siebie z pewnością znajdą również amatorzy plastyki - czekać na nich będą drewniane kredki i tzw. „świecówki”.

Atrakcyjne zniżki w Excellent Office

Każdy, kto w dniach od 21 do 27 sierpnia skorzysta z akcji promocyjnej i wyda w Centrum 150 zł, otrzyma voucher z rabatem 25% na zakup artykułów szkolnych w Excellent Office. Sklep, który w swojej ofercie ma bogaty wybór produktów biurowych i papierniczych, jest jednym z partnerów akcji.

Najmłodsi wyskaczą sobie... rok szkolny

W kolorowej wyprawce nie zabraknie czegoś do zabawy. Stacja Grawitacja, czyli park trampolin dla każdego, zaprasza wszystkie dzieci, których rodzice wezmą udział w akcji, na półgodzinne, darmowe skakanie! Każdy, kogo rozpiera energia, może wskoczyć na trampoliny i poczuć wspaniałą radość na zakończenie wakacji.

W akcji promocyjnej stworzono dwa warianty nagród. Każdy, kto zrobi zakupy w Sukcesji za minimum 150 zł brutto (można kumulować maksymalnie dwa paragony) odbierze wyprawkę szkolną, voucher z rabatem 25% do Excellent Office oraz wejściówkę do Stacji Grawitacja na 30-minutowe skakanie. Dla tych, którzy podczas zakupów otrzymają paragony na łączną wartość 100 zł, czekać będą vouchery z 15% rabatem na zakup artykułów szkolnych w Excellent Office.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie: www.sukcesja.eu

 

 

Cykliczna akcja profilaktyczna w Sukcesji

 

Wcześnie wykryty rak piersi jest całkowicie wyleczalny. Mimo to, statystyki wciąż rosną, a nowotwór jest nieustannie jedną z najczęściej diagnozowanych chorób w Polsce. Najważniejsza okazuje się być profilaktyka, która ratuje życie. Kontynuując cykliczną akcję, Sukcesja zaprasza łodzianki w wieku od 50. do 69. roku życia na bezpłatne badania mammograficzne.

Rak piersi jest wciąż drugim najczęściej występującym nowotworem złośliwym na świecie. Rokrocznie, zaczyna na niego chorować 17 tysięcy Polek. Najistotniejszym problemem jest jego zbyt późna diagnoza. Warto zwrócić uwagę na odpowiednią profilaktykę i cieszyć się zdrowiem przez długie lata. Wykrycie nowotworu w fazie przedinwazyjnej w znaczącym stopniu zwiększa szanse na wyleczenie.

Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa Polek poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi – mówi dr Małgorzata Cymerman z LUX MED Diagnostyka.

Wszystkie panie, w wieku od 50. do 69. roku życia będą mogły skorzystać z bezpłatnej diagnostyki we wtorek, 22 sierpnia od godziny 11:00 do 18:00 i środę, 23 sierpnia między godz. 9:00 a 16:00, przed CH-R Sukcesja od strony al. Politechniki.

Zainteresowane panie proszone są o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu +58 666 24 44 lub na stronie www.mammo.pl/formularz. Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania i trwa zaledwie kilka minut. Jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a zastosowany podczas niego ucisk może wywołać jedynie krótkotrwałe uczucie dyskomfortu. Przeciwskazaniem do wykonania mammografii jest ciąża.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem i wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Mayland Real Estate sp. z.o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.