Kontakt dla mediów

PR Consultant

Ewelina Wójcik
Odnieś sukces dzięki reklamie w social mediach. Bezpłatne warsztaty w poznańskim Idea Hub.jpg

Odnieś sukces dzięki reklamie w social mediach. Bezpłatne warsztaty w poznańskim Idea Hub

Według raportu strategicznego „Internet 2017/2018”, tylko w grudniu 2017 roku polscy użytkownicy Facebooka wygenerowali łącznie 3,344 mld odsłon. Rynek reklamy w mediach społecznościowych wart jest obecnie ponad 600 mln zł. W ciągu roku odnotował on wzrost wartości o 25% w stosunku do ubiegłego roku. To udowadnia, że social media pozostają jednym z najprężniej rozwijających się sektorów reklamy online. W jaki sposób zatem najlepiej zagospodarować środki przeznaczone na reklamę w mediach społecznościowych? Już w najbliższy czwartek, 27 września o godz. 18:00 w poznańskim Idea Hub swoją wiedzą podzieli się Joanna Stefaniak, Marketing Manager w Qpony.pl.

Social media stanowią obecnie jedną z najatrakcyjniejszych platform komunikacji nie tylko międzyludzkiej, ale również między marką a odbiorcą. Obecność firm w mediach społecznościowych niweluje dystans, który dzieli je od odbiorcy. Pozwala ona nie tylko na samo budowanie świadomości marki wśród użytkowników, ale również kreuje jej wizerunek, ułatwia komunikację oraz utrzymywanie relacji z klientami. Ilość dostępnych narzędzi umożliwia skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów różnymi kanałami i jednocześnie analizowanie rezultatów swoich działań. W jaki sposób korzystać z tych narzędzi, aby przyniosły realne korzyści? 

Już w najbliższy czwartek, 27 września o godz. 18:00 w poznańskim Idea Hub odbędą się bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak zaplanować i zrealizować skuteczną kampanię reklamową w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, komu i gdzie wyświetlać reklamy, jak przeprowadzić skuteczne testy oraz jak mierzyć efekty takiej kampanii. W roli eksperta wystąpi Joanna Stefaniak, Marketing Manager w Qpony.pl, związana z firmą od 5 lat. Specjalizuje się w obsłudze Google AdWords oraz menadżer reklam na Facebooku.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również szkolenia dotyczące pozyskiwania i rozwijania przedsiębiorczych kompetencji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, wymagane są jednak zapisy pod adresem garbary@ihub.pl.